WSPARCIE

Dla pojednania. Dla odbudowania. Dla przełomu!

To czego pragniemy to odbudowanie miejsca wspólnego uwielbienia i jedności Kościoła, jaką widać w czasach Apostołów. Dołącz do nas i razem działajmy w służbie pojednania.
 

Jak mogę pomóc?

Kiedy cele są wielkie, potrzebna jest pomoc. Wiele pomocy. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie ważne i chcesz wspierać działania JEDNO, można to zrobić w prosty sposób.

1. Poprzez udział w spotkaniach oraz konferencjach JEDNO, aby modlić się i wspierać służbę pojednania. Prosimy o regularną modlitwę za całą inicjatywę, organizatorów oraz wszystkich, którzy mają na sercu jedność Kościoła Chrystusa.

 

2. Poprzez wsparcie finansowe na realizację postawionych celów. Może to być jedna wpłata lub regularne wsparcie w dowolnej kwocie, według Twojego rozeznania. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy!

Darowizna na rzecz JEDNO:

BNP PARIBAS Bank Polska

33 1750 0012 0000 0000 3997 5149


Stowarzyszenie Jedno
ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice

Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Statut stowarzyszenia >

Wiele za nami, więcej przed nami.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za łaskę spotkania jaką nam daje od wielu lat. Wdzięczni za duchowe przemiany, które możemy oglądać, wspaniałych ludzi których poznajemy i wydarzenia, w których możemy brać udział. Jesteśmy jednak przekonani, że to dopiero początek drogi, a Boże plany i pragnienia wobec Jego Kościoła są daleko większe niż to co dzisiaj widzimy. To oznacza, że jest jeszcze wiele do zrobienia i czujemy się zachęceni, by coraz mocniej odpowiadać na wezwanie Jezusa i wołać jednym głosem o miłość i pojednanie wśród chrześcijan, o święte relacje między nami i naszym Bogiem. Jest już wiele za nami, ale przed nami jest wiele więcej!

Jakie są plany?

  • Regularne spotkania uwielbieniowe z udziałem gości

  • Konferencje ze znanymi mówcami chrześcijańskimi

  • Koncerty muzyki chrześcijańskiej

  • Pomoc potrzebującym, działania charytatywne

  • Organizowanie wydarzeń o zasięgu lokalnym oraz ogólnokrajowym.