top of page

WSPIERAJ

Bóg powołał nas, aby tworzyć miejsce spotkania i modlitwy
dla wszystkich wierzących. Tutaj dowiesz się jak można pomóc oraz jakie są kolejne projekty. Dołącz do nas i razem działajmy w służbie pojednania.

Jak mogę pomóc?

1. Zapraszamy Cię do udziału w spotkaniach oraz konferencjach JEDNO. Chcemy stale modlić się i pełnić służbę pojednania. Prosimy o modlitwę za całą inicjatywę, organizatorów oraz wszystkich, którzy mają na sercu jedność Kościoła Chrystusa.
 
2. Poprzez wsparcie finansowe na realizację postawionych celów. Może to być jedna wpłata lub regularne wsparcie w dowolnej kwocie, według Twojego rozeznania. 

Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy!

Darowizna na rzecz JEDNO:

BNP PARIBAS Bank Polska

33 1750 0012 0000 0000 3997 5149


Stowarzyszenie Jedno
ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice

Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Statut stowarzyszenia >

Wiele za nami, więcej przed nami.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za łaskę spotkania jaką nam daje od wielu lat. Wdzięczni za duchowe przemiany, które możemy oglądać, wspaniałych ludzi których poznajemy i wydarzenia, w których możemy brać udział. Jesteśmy jednak przekonani, że to dopiero początek drogi, a Boże plany i pragnienia wobec Jego Kościoła są daleko większe niż to co dzisiaj widzimy. To oznacza, że jest jeszcze wiele do zrobienia i czujemy się zachęceni, by coraz mocniej odpowiadać na wezwanie Jezusa i wołać jednym głosem o miłość i pojednanie wśród chrześcijan, o święte relacje między nami i naszym Bogiem. Wiele za nami, ale przed nami jest wiele więcej!

Jakie są plany?

  • Regularne spotkania uwielbieniowe z udziałem gości

  • Konferencje ze znanymi mówcami chrześcijańskimi

  • Koncerty muzyki chrześcijańskiej

  • Pomoc potrzebującym, działania charytatywne

  • Organizowanie wydarzeń o zasięgu lokalnym oraz ogólnokrajowym.

bottom of page