SPOTKANIA

Spotkajmy się aby wspólnie świętować!

JEDNO to wyjątkowe wydarzenie, gdzie chrześcijanie z różnych miejsc spotykają się na modlitwie, aby uwielbiać Tego, który jest pasją, życiem i zbawieniem nas

wszystkich - Jezusa Chrystusa.

 

JEDNO | CZERWIEC 2019

JEZUS, PASJA MOJEGO ŻYCIA!

Wiele poprzednich spotkań poświęciliśmy na poznanie Biblijnych imion naszego Boga (m.in Adonai, Emmanuel, Abba, El Szaddaj) które wyrażają Jego niezwykły charakter.

W tym roku chcemy jednak rozważać jeden szczególny temat, a brzmi on: Jezus, pasja mojego życia.

ŚWIADECTWO, NASZA NAJLEPSZA HISTORIA.

Poznanie Boga jest tym, co całkowicie nas odmienia, czyni lepszymi, jest doświadczeniem, które jednoczy wszystkich wierzących. Nasz Bóg działa dzisiaj w potężny sposób, a Jego chwała nieustannie nas zachwyca i przyciąga. Właśnie dlatego planujemy zaprosić wielu niezwykłych ludzi, aby mogli podzielić się z nami doświadczeniem Bożego działania, oraz tym co jest pasją w ich życiu.

Jak wygląda spotkanie?
Uwielbienie.

Jest najważniejszą częścią każdego spotkania.

Patrzenie na Jezusa, oddawanie Jemu chwały przez śpiew i modlitwę stawia nas w najlepszym miejscu jako wierzących w Niego.

Wierzymy, że uwielbienie i miłość do Boga jest podstawą jedności Jego Kościoła.

Ten fundament sprawia, że możemy się spotkać, modlić i błogosławić sobie nawzajem.

Wstawiennictwo.

W trakcie spotkania modlimy się w intencjach, które Bóg wkłada w nasze serca. Tematem wstawiennictwa są szczególnie kościoły z których pochodzimy, nasze miasta, kraj oraz wypełnienie się Bożej woli dla każdego z nas. Zgodnie z nakazem Pana, Jezusa modlimy się też za chorych o uzdrowienie oraz za tych którzy się źle mają. 

Świętowanie.

Po każdym spotkaniu modlitewnym mamy czas na relacje i poznanie się bliżej. Wszystko odbywa się w przyjaznej i swobodnej atmosferze, z ciastem i kawą w tle. Nie jest to obowiązkowa część spotkania ale uważamy, że niezwykle ważna, ponieważ widzimy jak bardzo sprzyja poznawaniu reszty Kościoła - Ciała Jezusa.

 

ALICJA

ZEIFERT

Jeden z liderów uwielbienia Kościoła Nowe Przymierze z Gliwic. Od wielu lat poświęcona służbie Bogu poprzez modlitwę, muzykę i śpiew. Osoba o niezwykłej wrażliwości, kochająca nieustanny rozwój. Jej pragnieniem jest oglądać Kościół żywy, pełen mocy i miłości do Boga, który współdziała dla chwały Chrystusa. Jest autorem tekstów oraz muzyki pieśni uwielbienia. Zawodowy muzyk, nauczycielka śpiewu oraz gry na fortepianie. Kochająca żona i mama dwóch córek.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Stowarzyszenie JEDNO © 2020