SPOTKANIE JEDNO | MARZEC 

JEZUS, PASJA MOJEGO ŻYCIA!

16.03.2019  |  godz. 19.00

Sala Fundacji "Na murach miasta", ul. Siemińskiego 25C/VI A (domofon 80), Gliwice

JEDNO | CZERWIEC 2019

JEZUS, PASJA MOJEGO ŻYCIA!

ŚWIADECTWO: ALICJA ZEIFERT

08.06.2019  |  godz. 19.00

Miejsce: Sala Kościoła Nowe Przymierze, ul. Pionierów 8, Gliwice

(Parter, budynek PKS Żary)

JEDNO | CZERWIEC 2019

08.06.2019 | Godz. 19.00

ul. Pionierów 8, Gliwice

JEZUS, PASJA MOJEGO ŻYCIA!

Już niebawem nasze kolejne spotkanie. Wiele poprzednich spotkań poświęciliśmy na poznanie Biblijnych imion naszego Boga (m.in Adonai, Emmanuel, Abba, El Szaddaj) które wyrażają Jego niezwykły charakter.

W tym roku chcemy jednak rozważać jeden szczególny temat, a brzmi on: Jezus, pasja mojego życia.

Poznanie Boga jest tym, co całkowicie nas odmienia, czyni lepszymi, jest doświadczeniem, które jednoczy wszystkich wierzących. Nasz Bóg działa dzisiaj w potężny sposób, a Jego chwała nieustannie nas zachwyca i przyciąga. Właśnie dlatego planujemy zaprosić wielu niezwykłych ludzi, aby mogli podzielić się z nami doświadczeniem Bożego działania, oraz tym co jest pasją w ich życiu.

ŚWIADECTWO, NASZA NAJLEPSZA HISTORIA.

Cieszymy się, że naszym kolejnym gościem będzie Alicja Zeifert, ​jeden z liderów uwielbienia Gliwickiego Kościoła Nowe Przymierze z Gliwic. Od wielu lat poświęcona służbie Bogu poprzez modlitwę, muzykę i śpiew. Osoba o niezwykłej wrażliwości, kochająca nieustanny rozwój. Jej pragnieniem jest oglądać Kościół żywy, pełen mocy i miłości do Boga, który współdziała dla chwały Chrystusa.

Jest autorem tekstów oraz muzyki pieśni uwielbienia.

Zawodowy muzyk, nauczycielka śpiewu oraz gry na fortepianie. Kochająca żona i mama dwóch córek.

Nie możemy doczekać się tego spotkania i Jej świadectwa.

16.03.2019  |  godz. 19.00

Sala Fundacji "Na murach miasta", ul. Siemińskiego 25C/VI A (domofon 80), Gliwice

JEDNO MARZEC | Podsumowanie

Za nami pierwsze spotkanie w 2019 roku - było niesamowicie! Temat, który chcemy w tym roku szczególnie rozważać nosi nazwę „Jezus, pasja mojego życia". Z tego powodu chcemy zaprosić wielu niezwykłych ludzi, aby mogli podzielić się z nami doświadczeniem Bożego działania, oraz tym co stało się pasją w ich życiu.

 

Cieszymy się, że naszym pierwszym gościem był Aleksander Macha, organizator Chrześcijańskich spotkań dla przedsiębiorców, właściciel Gliwickiej firmy Opus oraz uczestnik panelu styczniowej konferencji ABJ. Jego miłość do Boga i troska o Boże Królestwo już sama w sobie jest inspirująca. Poniżej udostępnione jest nagranie z tego spotkania.

Zachęcamy zatem do oglądania i udostępniania dalej. Zapalajmy pasję dla Chrystusa!
 

JEDNO MARZEC | Podsumowanie

Za nami pierwsze spotkanie w 2019 roku - było niesamowicie! Temat który w tym roku chcemy szczególnie rozważać to „Jezus, pasja mojego życia". Właśnie dlatego chcemy zaprosić różnych, niezwykłych ludzi, aby mogli podzielić się z nami doświadczeniem Bożego działania oraz tym co stało się pasją w ich życiu.

 

Bardzo cieszymy się, że naszym pierwszym gościem był Aleksander Macha, organizator Chrześcijańskich spotkań dla przedsiębiorców, właściciel Gliwickiej firmy Opus oraz uczestnik panelu styczniowej konferencji ABJ. Jego miłość do Boga i troska o Boże Królestwo już sama w sobie jest inspirująca! Poniżej udostępnione jest nagranie z tego spotkania. Zachęcamy do oglądania i udostępniania dalej. Wspólnie zapalajmy pasję dla Chrystusa!

ZOBACZ, USŁYSZ, ZAINSPIRUJ SIĘ!