śr., 29 maj | Kino Amok Scena Bajka

ABY BYLI JEDNO 2019 | KONFERENCJA (1)

Cały dzień, pełen modlitwy i uwielbienia. Wspaniali goście, ważne i aktualne tematy. Kościół zgromadzony razem i jedno pragnienie: Ojcze, spraw abyśmy byli jedno z Tobą. Tak zapowiada się pierwsza konferencja JEDNO. Zapraszamy Was, bądźmy tam razem!
Bilety wyprzedane! Zapraszamy na kolejne wydarzenia JEDNO!
ABY BYLI JEDNO 2019 | KONFERENCJA (1)

Czas i lokalizacja

29 maj 2019, 10:00 – 14:00
Kino Amok Scena Bajka, ul, Dolnych Wałów 3, 44-100 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

Pomysł na konferencję zrodził się z prostej potrzeby - chcemy jako bracia i siostry w Chrystusie spędzić jeszcze więcej czasu w obecności naszego Ojca, trwając razem na modlitwie i uwielbieniu.

Słowem które prowadzi nas od samego początku, które chcemy postawić w centrum tej konferencji jest fragment arcykapłańskiej modlitwy Jezusa z Ewangelii Jana 17:20-26. Wierzymy, że wołanie naszego Mistrza jest cały czas aktualne i dotyczy w takim samym wymiarze apostołów jak i nas.

Spotkajmy się! Jesteśmy przekonani, że mamy jedno marzenie: oglądać Kościół święty, pełen pasji, życia i mocy Ducha świętego. Kościół mocny w jedności, przemieniony Słowem Bożym, w którym objawia się chwała Królestwa Jezusa. Jako dzieci naszego Abba, spotkajmy się i stańmy przed Bożym Tronem w uwielbieniu!

Bilety
Cena
Ilość
Suma
  • ABY BYLI JEDNO 2019
    PLN 45
    PLN 45
    0
    PLN 0
SumaPLN 0

Udostępnij to wydarzenie